Darmowa dostawa

Bezpieczne zakupy
  • Różne formy płatności
  • Pełna opieka naszych specjalistów
  • Szyfrowane dane i transakcje
Sonda
Czy podoba Ci się nasz nowy sklep?
Bezpieczne zakupy
 
 
Wiemy, że decyzja o kupnie produktów w internecie nie jest łatwe. Z pewnością jest to wygodna forma ale mogą pojawiać się wątpliwości.
W naszym sklepie znajdziecie Państwo bardzo szczegółowe informacje na temat produktów, których poszukujecie i bezpieczeństwo.
  • Opisujemy produkty bardzo wnikliwie.
  • Zamieszczamy szczegółowe, prawdziwe zdjęcia produktów.
  • Nie ukrywamy przed Państwem żadnych informacji.
  • W każdej chwili można sprawdzić ile kosztuje przesyłka i jaki jest czas dostawy.
  • Można sprawdzić szczegółowe dane o naszej firmie, zapoznać się z regulaminem lub zadzwonić, a tym samym sprawdzić, że faktycznie istniejemy.
 
Wiemy, że oferowane produkty przeznaczone są dla Państwa najlepszych i najwierniejszych przyjaciół. Sami mamy psy i jestesmy z nimi blisko związani.
 
Przykładamy dużą wagę do obsługi zamówień - tak aby nasi klienci byli bardzo zadowoleni i ponownie do nas wracali, dokonując kolejnych zakupów.
 
Bardzo staramy się byc solidni w tym co robimy aby nie stracić Państwa zaufania.
 
Zadowolenie klientów, zdrowie i radość Państwa pupili jest dla nas najważniejsze.
 
 
ZAKUPY - INTUICYJNIE i BEZPIECZNIE
 
Przez cały czas wiedzą Państwo na jakim jest etapie zamówienie. Sklep prowadzi praktycznie "za rękę" i pokazuje co zrobić, by prawidłowo i bezpiecznie złożyć zamówienie. Zawsze w razie problemów można poprosić nas o pomoc. Reagujemy natychmiast (sklep@barf.com.pl, tel 605200305)
 
Zostaniecie poinformowany przez nasz system o każdej zmianie statusu zamówienia. Otrzymujecie e-maila i dowiadujecie się o wszystkich szczegółach m.in o tym, gdy:
zamówienie przyjęte jest do realizacji,
przelew doszedł,
zamówienie zostało opłacone,
paczka została wysłana.
Nawet w razie opóźnienia będziesz o tym poinformowany. W każdej chwili można też spojrzeć do swojego Panelu Klienta   Twoje konto i sprawdzić stan swojego zamówienia. W razie problemów można skontaktować się z nami lub wysłać nam maila, by rozwiać swoje wątpliwości 
 
 
zapraszamy do naszego sklepu www.barf.com.pl
Blog wpisy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl